KAYIT Giriş İndir
 

Kurallar

Kullanım Koşulları ve Ana Kurallar

Aşağıdaki kurallar istisnasız kabul edilir ve saygı sevgi çerçevesi içerinde MagicToMaster oyununa online olarak katılma izni verilir.
Oyuna kayıt olarak katılan kullanıcı aşağıdaki kuralları kabul eder ve MagicToMaster yöneticileri kabul gördüğü eski kuralları gerektiği zaman; yok sayıp değiştirmesini hak bilir.

Tescil

MagicToMaster Online Oyun ve diğer hizmetlere katılma koşul kaydı. MagicToMaster' a resmi kayıt MagicToMaster ana sayfasında bireyler tarafından yapılabilir. Küçüklerin ebeveyn izni olmadan siteyi kullanmalarına müsaade edilmez. Küçükler, sadece açık ebeveyn onayı ile siteyi kullanabilir. Kayıt olurken, ebeveyn onayı ile MagicToMaster oyununa katılabilirler. Kayıt olduktan sonra kullanıcı bir takma ad ve kayıtlı e-posta belirtmelidir. Nick name; müstehcen korkutucu, reklam içerikli, yanıltıcı ve üçüncü kişinin ahlakına aykırı olmamalıdır, olamaz. Ana sayfa adresi ya da e-posta adresi, bir takma ad olarak yasaktır. Kullanıcının kendi kişisel veriler için sorumluluğu vardır. Verileri doğru ve eksiksiz olmalıdır. Kullanıcı MagicToMaster ekibine özellikle kayıtlı bir e-posta adresini değiştirmek üzerine verilen her bilgiyi söylemek zorundadır. MagicToMaster Ekibi kullanıcıların verilerini aradığında; veriler doğrulanamıyorsa kullanıcının hesabına engel koyabilir. MagicToMaster Ekibi veritabanındaki verilere bakma hakkına sahiptir.
Kayıt burada yapılabilir.

Sadece kişisel!
Kullanıcı kişisel olarak kayıt yapabilir. Kayıt formuna ve oyuna katılmaya yarayan istemcinin kullanımına yönelik aracı bir program eklenmesi yasaktır. Oyunun durumundaki her bir faaliyet kayıtlı bir kullanıcı tarafından yapılır ve bu eylemler bir insan tarafından tasarlanmıştır.

İstemci Download

Kullanıcılar sadece MagicToMaster ana kurulum dosyaları ile oynayabilir; istemci yalnızca bu web sitesinden indirilir. Kurulum dosyalarını MagicToMaster yaratıcıları ve uygun kayıt olan kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilir. İstemci sadece MagicToMaster ile oynamak anlamına gelir; istemci ile ilgili diğer faaliyetler yasaklanmıştır ve herhangi bir değişiklik ya da program kodunda manipülasyonlar yaparak oyuna katılmaya çalışmak hesabın engellenmesine veya uzaklaştırılmaya neden olur. Kayıtlı kullanıcı, yukarıda belirtilen her türlü sorumluluğu üzerine alır. Bu kurallara uyulmaması oyundan dışlanmaya yol açabilir ve yasal sonuçlar doğurabilir. Oyuna Katılım Dosyalarını buradan indirebilirsiniz.

Oyuna Katılım

MagicToMaster sahipleri artarak devam eden oyunu geliştirme ve arayüz çalışmaları, aracı programlarla haftalık aylık periodlarla İstemci tarafından kullanıcıya yüklenir. Ve bu sayede Oyuncu oyuna en güncel sürüm ile katılabilir. Kayıtlı bir kullanıcı için oyun ücretsizdir; ama oyuncu bazı özellikleri / hizmetleri ve ürünleri satın alabilir. Özellikle hizmet, hizmet süresi, ödenecek miktar ve ödeme yöntemleri satın alınabilir. +18 den küçük oyuncular bir hizmet veya ürün satın almak istiyorsa; kullanıcı işlemin küçük oyuncunun yasal temsilcisi tarafından kabul olduğunu teyit ettirmelidir. MagicToMaster sahipleri kişisel verilerin doğruluğunu kontrol etmek zorunda değildir. Reşit olmamış MagicToMaster sahiplerinin yasal temsilcisine ibraz istek veya zaten harcanan, kullanılan kayıt ve argüman verilmiş olup, eksik veya tamamlanmamış verileri tamamlamak zorunda değildir.

Kullanıcı hesabı

Oyuncu kayıt olduktan sonra bir hesap oluşturmak ve yönetme hakkına sahiptir. Hesabını devredemez veya hesabını başkasına aktaramaz. Hesap sadece ilgili kayıtlı kullanıcı tarafından kullanılabilir ve aynı zamanda her kullanıcının kendi hesabı için tek bir sorumluluğu olabilir. Kullanıcı hesaplarının kayıt olduğu mail adresinin şifresi kayıt olan kişi tarafında bilinmelidir ve 3. kişiler ile paylaşılması da yasal olarak suç ibraz etmektedir. MagicToMaster yöneticileri ve takım sahipleri herhangi bir koşulda bu bilgileri sormazlar. Herhangi birisi MagicToMaster veya takım sahipleri adına veri isterse, hemen MagicToMaster ekibi bilgilendirilmek zorundadır.

Hesap Koleksiyon öğeleri

Oyuncu hesabındaki öğeleri toplamak için kullanıcı haklarına sahiptir. Bu öğeler (Ejderha Paraları - DC) satın alarak, yasa uyarınca oyunda kazanılan veya alınan eşyalardan oluşmaktadır. MagicToMaster sahipleri yalnızca bu ürünler marketten satın alındığında Market öğeleri için sorumluluk alır. Sadece kayıtlı hesap sahibinin bu öğeleri kullanma hakları vardır. Kullanıcıların da öğeleri uygun kullanımı için sorumluluğu vardır. Kullanıcının öğeleri üzerinde tutma sorumluluğu bulunup, başkasının bu öğeleri kullandığını veya çalındığında hangi hesapta bulunduğunu söyleme hakkını saklı tutar. MagicToMaster sahipleri sadece veritabanı hatası (yazılım hatası) için sorumluluk alır, sadece o hata oluştuğunda önceki bir duruma geri alınır.

Ticari

Kayıtlı kullanıcılar oyunun içerisinde kendi öğelerinin ticaretindeki haklara sahiptirler. MagicToMaster'daki sanal paraya "Yang" denir. Gerçek parayada Ejderha Paraları denir. ''Ejderha parası'' ''Yang'' demek değildir.

Ejderha Parası Siparişleri

Ejderha Parası alınacak olan kurlar genel olarak (Dolar ), (Euro) ve (Türk Lirası)'dır. Bildirim gönderilmeden veri tabanı bilgileri göz önüne almadan hesaplarda hareketlilik olmadan kullanıcılara Ejderha Paraları teslim edilmez.

Sipariş süreci

Kredi kartı ile ödeme; otomatik olarak kredi kartı verilerini girmelisiniz akabinde bankanın ödeme sayfasına yöneltileceksiniz .Banka hesabınızdan para mahsup edildikten sonra, Ejderha Parası, kullanıcı hesabına otomatik olarak yatırılır. Kullanıcılar sadece kendi kredi kartı ile ödeme yapabilirler!

PAL siparişleri ÖDEME: çok yakında!

MOBİL Ödeme Sistemi Kullanımı.

Riskler ve Dikkat Gerektiren Öğeler

MagicToMaster kullanıcıları; bu oyunun benzeri uygulama ve internet sitesi gibi aynı içeriklerin bulunduğu farklı sayfalarda kullanıcı adı, şifre e-Posta adresi, karakter silme şifresi gibi sorgulara sitemiz dışında bilgi aktarımında bulunmayınız. Aksi halde MagicToMaster Ekibi sorumluluk kabul etmez. MagicToMaster sahipleri bu tehlikelerde kullanıcıları listelemek veya açığa vurmak zorunda değildir. Kullanıcı bu konular hakkında bilgilendirilir ve bunları kabul eder. Kullanıcı tüm sorumluluklara kendi hesabına, kendi etkileri dışında ilgili donanım, yazılım ekleme gibi her türlü hakkına sahiptir. Kullanıcı yeterince dikkat etmediğinde MagicToMaster bu durumda herhangi çalınan düşürülen eksik hiçbir eşyayı iade etmeyecektir, Karakter ve hesapların güvenliği kişiye aittir.

Bilgi Yükümlülüğü

Her oyuncu MagicToMaster ekibi tarafından önceden korunur fakat hesaplarının güvenliği kullanıcıların kendisine aittir.
MagicToMaster'ın güvenliği için kullanıcılar gelen tüm bilgileri incelemek zorundadır. Ekip, şüpheli ve düşmanca yasal içerikleri silebilir, ama sürekli olarak kontrol etmez. Bir kullanıcı şüpheli etkinlik görürse, o kişiyi MagicToMaster (destek)'a bildirmekle yükümlüdür.

Destek Bildirimleri:

MagicToMaster operatörlerin kanaatince oyun içerisinde ve dışarısında veri kullanımını kötüye kullanmak ahlaka ve saygıya dayalı hususların rencide edilmemesi adına MagicToMaster takımı hesap kapatma ve kısıtlama haklarına sahiptir.

Oyun içindeki davranışlar.

Oyunda konuşulan dil Türkçedir.

Bu oyunda başkalarının hak ve keyfini kaçıracak ihlallerde bulunmak yasaktır!
Ve diğer oyunculara karşı bunları kullanmak: (oyun kusurları hata) oyun BUG'ı kullanmak yasaktır!
Bununla beraber ırk veya etnik dil açısından rahatsız edici, müstehcen, saygısızlık, nefret, içerikli cümleler kullanmak yasaktır!
Spam yapmayın! Oyunda sürekli aynı tümceyi tekrarlamak göndermek yasaktır!
Yeni oyuncular ile alay etmeyin ve onların mevcut durumunu istismar etmeyiniz.
Herkes bir zamanlar bir acemi oldu! Onlara yardım edin!
Önceden belirlenmiş olduğu gibi (sahte) lonca savaşları düzenlemek yasaktır!
Arkadaşlarınız ve oyuncular ile iyi bir spor dostu olun!
Bu oyunda, gerçek ya da sanal para için diğer kullanıcı hesaplarını 3. kişilere vermek veya satın almak teklifinde bulunmak dahi yasaktır!
Diğer oyuncuların kişisel verilerini yayınlamak yasaktır! Bu gibi durumlardan kaynaklanan herhangi bir kayıp ya da hasar için, MagicToMaster operatörler hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu oyunun ana sayfasını, oyunun kendisini tehlikeye sokacak ve engel olacak arka planda uygulamalarını çalıştırmak yasaktır.
Oyuna yasaklanan IP adresini gizleyerek aracı bir programla oyuna katılmak yasaktır!
Sürekli MagicToMaster sunucularının kaynaklarını zorlayan her türlü faaliyet yasaktır.
Yaptırımlar MagicToMaster işletmecilerinin; bir oyuncunun oyun kurallarını ihlal ettiğini kanıtlandığında, cezanın ne olacağına karar verme hakları vardır.

Şu Maddeler uygulanabilir:

Kullanıcı için bir uyarı.
Kalıcı olarak sunucuya erişimi kısıtlamak.
IP adresi veya IP aralığı yasaklı kullanıcılar arasına almak.
Yardım
Oyunda her türlü sorun için, destek için kullanıcı adı ve ilişkili e-posta adresi ile destek bildirimlerimizle iletişime geçebilirsiniz. MagicToMaster ekip desteği aracılığıyla gönderilen mesajların ve belirli e-posta içi sorunların 72 saat içinde cevaplanmaması halinde iletişim bölümünden sunucu adminleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Oyun koordinatörleri (En Düşük ve En Yüksek Rütbe):

SA (Sunucu Yöneticisi)
GA (Game Yönetici)
SGM (Süper Game Master)
GM (Game Master)

MagicToMaster ekibi kendi soru ve sorunları ile oyun kullanıcıları ve oyuncularına yardımcı olmaktır. Sanal para (Ejderha Paraları, Yang) öğeleri vermek için ya da oyun karakterleri desteklemek için izniniz yoktur. Kullanıcılar kendi kararlarına uymakla yükümlüdürler. GM, SGM ve GA 'lar kullanım koşullarına karşı bir karar yaparsa oyuncular SGM, GA, GM mi SA'ya şikâyet edilebilir. Bu durumda daha yüksek rütbe koordinatörü GM, SMG veya GA 'ya karar belirtecek ve gerçekten kullanım şartlarına uygun değilse ve buna rağmen takım üyeleri kullanıcı kalıcı bir dışlama verdiyse, her durumda daha yüksek rütbe koordinatörü ihya edecek. En yüksek rütbe koordinatörü, MagicToMaster (SA) karar sahipleri, nihai ve meşrudur. Yukarıdaki yaptırımların şikâyeti bir kullanıcı tarafından yapılmış ise, şikâyet destek ile gönderilebilir. Koordinatörler iş ve sağ kuralları çiğneyen ve onlara karşı gerekli adımları yapmak için kullanıcıların sürekli izlemek ve bunları filtre etmek durumundadır.

Örnek bir Şikayet dosyası için Tıklayınız

Hesap kapatılması

MagicToMaster işletmecileri istek üzerine kullanıcı hesaplarını silmek zorundadır. Kullanıcı hesabı silerek kullanıcı kalıcı olarak hesapla tüm erişimi kaybeder ancak kullanıcıların bilgileri kalite güvencesi ve yetki veri hizmeti amaçları için saklanır. MagicToMaster işletmecileri en fazla 90 gün için etkin olan kullanıcılar ve kullanıcı hesaplarını silmek zorunda değildir. Kullanıcı hesabını tutmak arzu ediyorsanız bu konuda bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Talep 90 gün önce tekrar edilmelidir.

Gizlilik Politikası

MagicToMaster Veri Koruma Yasası, kayıt sırasında verilen kullanıcı verilerini korur ve yönetir. Bu kullanıcı geri dönüşümsüz onaylarını MagicToMaster ana sayfasını ziyaret ederek verebilir. MagicToMaster ekibi suiistimalleri önlemek için oyuna katılım adı, oyuncular arasındaki iletişim konuşmaları, oyun süresi, eşya günlüğünü karakterinde, deposunda bulunan eşyalarını saklı tutar ve bunları barındırır.

Bu MagicToMaster ana sayfasının ziyareti sırasında, kalite güvence amaçları için, diğer kullanıcılara destek olarak gönderilen mesajları arasındaki konuşmalar ve kişisel bilgiler içerebilir, kaydettiği kullanıcı geri dönüşümsüz olarak kabul ettiğini.

Yönetilen bir veri adı, kullanıcı adı, e-posta iletisini içerebilir, IP adresi, oyun işlemleri, tarih ve saat, bir mesaj konusu, metin ve diğer ilgili bir şey.

Kullanıcı açıkça isterse MagicToMaster yukarıda belirtilen bilgileri silecektir. Hizmetlerimizin bir kullanıcı ya da muhasebe ve mali hukuk zamanaşımı süresi ile ilgili diğer oyuncular, oyun veya başka bir soruşturmanın parçası ile işlem yaptıysa (5 + öğe yıl) veri tutulacaktır.

Bir hesap fesih talebi yapılabilir.

MagicToMaster yalnızca yasal amaçlar için asla kullanıcı bilgilerini vermez. MagicToMaster verileri korumak için açık güvenlik özellikleri ve şifreleme kullanır. MagicToMaster, verileri korumak için aşağıdaki güvenlik önlemleri alır:

veriler sadece sadece yetkili kişi için ulaşılabilir olacaktır;
özgünlük (veri yönetimi güvenilirliğini garanti);
yetkisiz erişim (veri gizliliği) karşı korumalı;
MagicToMaster teknik, örgütsel yöntemler ve ortaya çıkan tehditleri durdurmak üzere örgütsel önlemler ile veri sağlamaktadır. MagicToMaster'ın bilişim sistemi ve ağ güvenliği, bilgisayar destekli dolandırıcılık, casusluk, sabotaj, Vandalizm, yangın ve sel, bilgisayar virüsleri ve hizmet reddi saldırılarına karşı korunmaktadır. Operatör; sunucu ve uygulama düzeyinde güvenlik prosedürlerinde koruma sağlamak için vardır. Biz protokolü (e-posta, web tarama, ftp) internet üzerinden gönderilen herhangi bir veri olmadığını % 100 korumalı olduğuna dair kullanıcıları bilgilendiririz. Operatör protokoller için mümkün olan tüm korumayı sağlar.Böylece olaylar hakkında kanıt oluştururken tüm güvenlik değişikliği gözlemlenmektedir. Sistem gözlemleyerek güvenlik özelliklerini daha verimli yapar.

Kullanıcıların yasal hakları Bölüm 16A ve 17 § operatörler veri işlemeye karşı var.

Veri işlemcileri, kullanılabilirlik

Yargı

MagicToMaster veya MagicToMaster operatör koltuğu ile ilgili dava ve hukuki sorunlar için davacı ve davalı olmak üzere her iki tarafın mahkemeye gitmesi gerekiyor.

Son sözler

MagicToMaster herhangi bir zamanda mevcut kuralları değiştirme hakkına sahiptir. Yeni kurallardan kullanıcılar haberdar olacaktır. Mevcut kuralla beraber yasal kurallar geçerliliğini kaybeder. Bu kullanım şartları diğer hükümlerin geçerliliği ile ilgili değildir. Ve yöneticiler kuralları değiştirme yükümlüklerini gizli tutar.

 
3Pay Mikro Ödeme